Rabat 10 % na pierwsze zakupy.

 

      

Winnica Eudald Massana Noya, to historia 9 pokoleń ludzi, którzy swoją duszę i ciało poświęcili ziemi i uprawie winorośli. Obecnie winnica jest pod opieką Eudalda Massana Noya, który wraz z ojcem wprowadził ją w XX w., z jednej strony otwierając się na nowe projekty, z drugiej zaś pozostając wiernym tradycji poprzednich generacji.

Filozofia, której cała rodzina Massana pozostaje wierna od lat, to praca w zgodzie z naturą, poszanowanie dla człowieka i otaczającej go przyrody, uprawa winorośli w zgodzie z zasadami biodynamiki (praca zgodnie z kalendarzem księżycowym) oraz wyłącznie organiczna produkcja wina. 

 Od 1999 r. gospodarstwo posiada, uznany przez Unię Europejską, ceryfikat Consell Catalan de la Procuccio Agraria Ecologica (CCPAE). Na 30 hektarach, w sercu regionu Penedès, w miejscowości Sant Pau d'Ordal, w sąsiedztwie pól i lasów, uprawiane jest 10 odmian winorośli. Wino zaś, to, obok klasycznych win białych i czerwonych (Cabernet Sauvignon, Merlot, Ull de Llebre, Marselan, Pinot Noir i Petit Verdot.), przede wszystkim Cava (DO Cava) wytwarzana ze szczepów Macabeu, Xarel·lo i Parellada.

Zamów wino online Eudald Massana Noya  z naszego sklepu internetowego z winami Let's Wine.

Eudald Massana Noya

EUDALD MASSANA NOYA Cava Semiseco (Extra dry) EUDALD MASSANA NOYA Cava Semiseco (Extra dry)

Delikatnie słodka i przyjemna Cava z Penedès.

Cena: 55,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl