Rabat 10 % na pierwsze zakupy.

 

O firmie

Let'sWine to projekt wymyślony przez grono przyjaciół, którzy od lat lubią się nawzajem, a w szczególności lubią wino. Zaczęło się tak, że, wracając z wakacji, zamiast pamiątek, mieliśmy bagażnik pełen kartonów z winem i dziękowaliśmy Unii Europejskiej za taką możliwość. Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Słowenia, Niemcy, Austria, Rumunia, Czechy i Słowacja – wiele miejsc, wielu ludzi i dużo wina, którym zawsze cieszyliśmy się razem z przyjaciółmi. Pewnego dnia ktoś z nas stwierdził, że już czas najwyższy zająć się tematem bardziej na serio i tak właśnie zrobiliśmy!

W drodze od pasji i przyjemności do rynkowych konkretów, nieraz opadały nam ręce, ale jak by nie było, jesteśmy tu i teraz. Jest fajny sklep (mamy nadzieję, że Wam też się podoba) i własny import, dzięki któremu możemy zaproponować nietuzinkowe etykiety i dobre ceny. Nie interesują nas „fabryki” wina, staramy się dotrzeć do niedużych, zwykle rodzinnych gospodarstw, gdzie wino jest pasją i życiem. Nie ustajemy w dalszych poszukiwaniach i na bieżąco będziemy stawiać na sklepowej półce nowe butelki.

Wino to zdrowie i potęga polifenoli. Wino to czas dla siebie z książką i kieliszkiem. Wino to degustacja z przyjaciółmi. Wino to doskonałe podkreślenie wyjątkowości chwili. Wino to...

Bądźcie z nami i Let’sWine – napijmy się razem wina!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl